Ми раді поділитися нашими улюбленими простими секретами здорового способу життя!
Якщо ви відчуваєте, що звички здорового харчування недоступні, ви не самотні. Багато часу ми знаємо основи правильного харчування, але не вміємо їх реалізувати.
Зважаючи на це, ми виявили, що здорове харчування не повинно бути важким або обмеженим!
Ці прості поради допоможуть вам почуватись якнайкраще та насолоджуватися улюбленою їжею!
Як ви можете розвинути звички здорового харчування?
Як і будь-яка звичка, здорове харчування стає частиною вашої рутини з плануванням і практикою. Ось чому ми хочемо робити все просто, як ви побачите в наших порадах нижче.
Перше, що потрібно визначити, це чому ви хочете харчуватися здорово. Без поважної причини легко впасти в старі звички. Як тільки ви зрозумієте, чому вам потрібна ця звичка, стане зрозумілішим, як це зробити.
Наші 11 порад дадуть вам міцну основу, яку наші клієнти визнали дуже ефективною та простою для впровадження у своє зайняте життя.
11 здорових харчових звичок на все життя
Слідкуйте за своїми порціями
Ми віримо в збалансоване харчування і їмо все, від броколі до піци. Розмір порції їжі так само важливий, як і сама їжа, яку ви їсте.
З огляду на це, ми схильні переоцінювати, скільки нам потрібно їсти, особливо коли мова йде про солодощі та корисні жири. Ресторани також сумно відомі тим, що подвоюють або потроюють розміри порцій! ой!
Нам особисто подобається дієта з контролем порцій , тому що вона не обмежує і не вимагає підрахунку калорій!
Вибирайте свіжі продукти
Ще один спосіб стежити за своїми порціями та покращувати своє харчування – вибирати свіжі продукти.
Усі ми були винними в тому, що з’їли забагато картопляних чипсів із великого пакета, але рідко можна почути, щоб хтось з’їв 3 банани за раз. Це тому, що цільні продукти вже попередньо відміряні та містять стільки поживних речовин (наприклад, клітковини), що ми відчуваємо задоволення після порції.
Крім того, пропустивши їжу в коробках, ви пропустите додавання цукру та натрію, які часто додають під час обробки їжі.
Робіть покупки по периметру продуктового магазину
Один із способів дізнатися, чи їжа свіжа, чи вважається цільною їжею, — зробити покупки по периметру продуктового магазину.
Зазвичай продуктові магазини розташовані з продуктами на передній частині, м’ясом (і м’ясними замінниками) позаду, а молочні продукти – на іншому кінці. Хоча деякі харчові потреби вимагають уникати певних груп продуктів, середня людина може отримати користь від усіх трьох розділів їжі.
Крім того, роблячи покупки по периметру, ви зможете пропустити спокусливі, оброблені продукти, які зазвичай знаходяться в проходах посередині магазину. Якщо ви цього не бачите, його легше уникнути!
Не виключайте їжу
Проте ми хочемо, щоб люди насолоджувалися їжею. Якби ви сказали нам, що ми більше ніколи не з’їмо шматка торта, це все, що ми б захотіли з’їсти.
Замість того, щоб виключати основну групу продуктів або навіть улюблену нездорову їжу, намагайтеся споживати все в міру. Це допоможе знизити вашу тягу та зміцнити ваш розум.
Відстежуйте свої напої
Один із способів, як люди набирають або втрачають вагу, не помічаючи цього, — це стежити за тим, що вони п’ють. Це може бути алкоголь або висококалорійний напій, наприклад газована вода або соки.
Калорії в напоях вважаються такими ж, як калорії в їжі, але вони не змушують нас почуватися ситішими. Замініть висококалорійні напої водою або низькокалорійними.
Уповільнюйте та насолоджуйтесь
Їжа не повинна бути частиною вашої багатозадачності. Це означає зупинити машину, відкласти телефон або вимкнути телевізор, щоб насолодитися їжею. Роблячи це, ваш розум і тіло підключаються до прийому їжі, залишаючи вас більш задоволеними від їжі.
Стати активним
Активність не пов’язана безпосередньо з їжею; однак існує взаємозв’язок між здоровим харчуванням і фізичними вправами.
Якщо ви тренуєтеся, ви не хочете скасовувати свою роботу, а також хочете підживлювати своє тіло правильними видами їжі. Крім того, фізичні вправи можуть врівноважити гормони голоду, які з часом можуть покращити ваш апетит!
Тримайте закуски важкими (щоб не померти з голоду!)
Тримаючи під рукою закуски, ви не потрапите в баночку з цукерками у кімнаті відпочинку або проїдете через дорогу.
Тримати закуски під рукою можна так само просто, як покласти 1/4 склянки горіхів на блискавку та носити їх у сумочці.
Ми також любимо протеїнові батончики, коли ми в крайній ситуації.
Готуйте більше (і робіть залишки)
Готуючи більше, ви почнете обмежувати фаст-фуд і частіше їсти поза домом.
Крім того, якщо ви приготуєте щось із залишків їжі, ви зможете пообідати або повечеряти наступного дня без особливих зусиль.
Ми любимо чилі, мінестроне, овочевий суп або буріто з квасолі.
Розділіть їжу
Якщо ви все-таки підете в ресторан, не забудьте стежити за порціями.
Рекомендується поділитися з другом або попросити офіціанта загорнути 1/2 вашої страви, перш ніж принести вам.
Це вбереже вас від спокуси переїсти, а також створить ці залишки на потім, якщо захочете!
Використовуйте систему приятелів
Набагато легше дотримуватися звичок здорового харчування, коли у вас є система підтримки.
Нам дуже пощастило мати один одного як партнерів із підзвітності, і ми створюємо таку саму підтримку в наших онлайн-групах. Коли всі інші кажуть, що з’їжте другий або третій рол у ресторані, ми можемо нагадати вам, що вам сподобався перший рол, і наступного разу завжди буде більше.
Такі прості, майже безглузді нагадування можуть сильно змінити мотивацію.
Ми дотримуємося правила 80/20.
Ми окреслили наші улюблені поради щодо формування звичок здорового харчування, але як ми їмо?
Ми дотримуємося всіх наведених вище порад і застосовуємо правило 80/20. Ми знайшли це правило 80/20 приблизно 11 років тому, і воно працює й сьогодні!
Правило 80/20 говорить:
Я буду здорово харчуватися 80% часу, щоб 20% часу їсти улюблену їжу.
Це не означає, що деякі з наших улюблених страв нездорові, але 20% дають нам свободу сказати «так» келиху вина чи десерту. Це також знімає клеймо про необхідність ідеально харчуватися.
Їжа призначена для того, щоб нею насолоджуватися — не переїдати, а насолоджуватися.
Дотримання цього правила дозволяє нам насолоджуватися здоровим життям і при цьому дотримуватися своїх цілей! У нас також є безкоштовний зразок плану харчування 80/20!
Ми дуже вдячні, що можемо поділитися з вами цими порадами, і будемо раді почути від вас! Сподіваємось, вам також сподобається наша безкоштовна бібліотека планів харчування та порад!