Коли ти думаєш, що ти голодний

Можливо, ви дійсно відчуваєте спрагу. Більшість людей не усвідомлюють, що насправді відчувають спрагу, коли здається, що настає голод. Мозок розпізнає ці тригери як однакові. Тож перш ніж піти в комору, випийте води. Потім дайте йому кілька хвилин, щоб перевірити, чи він задовольняє бажання поїсти.

Коли ти прокидаєшся

Вранці – один із найкращих часів для зволоження. Ваше тіло пройшло через тривале голодування. Для простого старту шприцніть половину лимона в першу склянку води, щоб отримати яскравий заряд антиоксидантних фітонутрієнтів, вітаміну С і калію.

Щоразу, коли ви потієте

Усе, що спонукає вас потіти — відвідування сауни чи гідромасажної ванни, час на вулиці в спекотний задушливий день — спричинить втрату рідини в організмі. Те саме з фізичними вправами. Коли ваші м’язи розігріваються, ваше тіло потіє, щоб відвести тепло. Вам потрібно буде охолодитися великою кількістю води.

До, під час і після тренування

Вам потрібно багато води, щоб замінити потовиділення. Скільки? Перш ніж тренуватися або проводити час на вулиці, наповніть свою пляшку 16-20 унцій H2O. Випивайте від 6 до 12 унцій приблизно кожні 10-15 хвилин, поки ви активні. Після цього знову випийте – ще 16-24 унції.

Коли ви хворі

Зволоження є ключем до одужання, коли ви хворі. Такі симптоми, як діарея, блювота та лихоманка, можуть спричинити надзвичайну втрату води. При перших ознаках хвороби пийте багато води, особливо якщо ви не голодні. Тримайтеся подалі від алкоголю та напоїв з кофеїном. Вони ще більше висушать вашу систему.

AD

Коли ви в літаку

Ви коли-небудь замислювалися, чому ви такі виснажені та відчуваєте спрагу, коли літаєте? Вся справа в висоті. Чим вище літак піднімається, тим сухішим стає повітря в салоні, і приблизно половина повітря в салон потрапляє ззовні. Щоб боротися з наднизьким рівнем вологості, візьміть із собою порожню пляшку води, щоб наповнити її за потреби під час польоту.

Коли ви отримуєте масаж

Ваш масажист віддячить вам, якщо ви вип’єте води, перш ніж сісти за стіл. Ваші м’язи стануть м’якшими та еластичнішими, що полегшить їм маніпуляції з ніжною тканиною. Ця робота організму вивільняє речовини, які також слід вимити великою кількістю води. Це особливо важливо, якщо у вас глибокий масаж серветками або інший інтенсивний масаж.

Перед місячними

Ви можете полегшити передменструальний дискомфорт і зменшити здуття живота, вживаючи багато води перед менструацією, а також під час менструації. Однією з найбільших причин судом або головного болю є зневоднення. Недавнє дослідження за участю молодих жінок з дисменореєю — дуже болісними менструаціями — виявило, що вживання більшої кількості води скорочує їхні цикли, полегшує тазовий біль і зменшує потребу в знеболенні.

Коли вже полудень

Зараз полудень, і ваша енергія покинула будівлю. Однак не починайте пити нову каву. Натомість випийте високу склянку води — можливо, газованої, щоб додати смаку — з лимоном або іншим ароматизатором, щоб підняти настрій. Стан гідратації безпосередньо впливає на ваш настрій, пам’ять і зорове сприйняття, повідомляє British Journal of Nutrition .

Коли у вас болить голова

Одним із найпоширеніших факторів мігрені є зневоднення. Деякі люди повідомляють, що навіть незначне зниження споживання рідини може викликати сильний головний біль. Це також може спричинити нечіткі відчуття, а в деяких випадках навіть потребувати медичного лікування. Особливо, якщо ви схильні до мігрені, завжди тримайте під рукою пляшку з водою та стежте за споживанням. Якщо ви відчуваєте біль, стакан може врятувати ваш день.

Перед прийомом їжі

Вживання води перед їжею (так зване «попереднє завантаження») може допомогти вам схуднути. У невеликому дослідженні брали участь люди, які випивали 500 мілілітрів – це трохи більше 16 унцій – водопровідної або бутильованої води приблизно за 30 хвилин до їжі та протягом дня за їхнім бажанням. За 12 тижнів ті, хто попередньо завантажував, втратили майже на 3 фунти більше, ніж ті, хто не дотримувався протоколу.

Коли ви хочете схуднути

Вода — це більше, ніж безкалорійний спосіб допомогти собі відчути ситість. Це також може прискорити ваш метаболізм. В одному дослідженні 50 дівчат із зайвою вагою випивали близько 2 склянок води за півгодини до сніданку, обіду та вечері без будь-яких інших змін у своєму раціоні. Через 8 тижнів вони схудли та знизили індекс маси тіла та показники складу тіла. Вода також прискорює ліполіз, процес спалювання жиру в організмі для отримання енергії.