Переваги вигулу собак

Собаки люблять гуляти, аж до того, що багато власників починають говорити про прогулянку, коли говорять про діяльність, щоб уберегти своїх песиків від надмірного збудження. Щоденні прогулянки – це не просто чудовий спосіб тренувати собаку; ви також можете скористатися ними!

Перш ніж вийти за двері, вам потрібно переконатися, що у вас є всі необхідні матеріали. Завжди носіть із собою пластикові пакети, щоб прибирати за собакою. Залишати собачий послід на землі – це не тільки неуважність до інших людей, які ходять по стежці, це нездорово для природної екосистеми місцевості.

Якщо ваша собака схильна смикатися під час хвилювання, ви можете придбати їй шлейку, щоб вона не напружувала шию та не задихнулася. Існує багато різних стилів і типів джгутів. Просто майте на увазі, що шлея не завадить вашій собаці тягнути — це мета навчання на повідку. Єдине, що вам знадобиться, це пара хороших кросівок, і ви готові вийти на тротуар чи доріжку.

Маєте все, що вам потрібно? Читайте далі, щоб дізнатися про чотири способи, як вигул собаки може принести користь вашому здоров’ю, а також здоров’ю вашого пухнастого друга.

1. Підвищити фізичну форму

Ні для кого не секрет, що якщо ви тренуєтеся регулярно, ви станете більш підтягнутими. Але з багатьма програмами тренувань половина успіху полягає в тому, щоб дотримуватися їх достатньо довго, щоб побачити переваги. Прогулянка з собакою майже усуває цю проблему — вони стануть вашим партнером для тренувань і тренером одночасно. Як тільки ви почнете встановлювати розпорядок дня, вони будуть настільки захоплені виходом на вулицю, що не дозволять вам пропустити жодного дня, навіть у дощ чи вдень.

Ходьба — це фантастична діяльність із низьким навантаженням, якою можна займатися будь-де. З часом це допоможе зміцнити м’язи, кістки та суглоби. Ви навіть можете помітити, що ваш звичайний маршрут здається трохи легким, і вирішите залишитися довше або піднятися на додатковий пагорб.

Відстань, яку ви проходите за раз і за день, залежить від породи та віку вашої собаки — наприклад, 2-річний бордер-коллі матиме більшу витривалість, ніж літній мопс. Пристосовуйте свою прогулянку до потреб і здібностей вашої собаки. Якщо спекотний день або ви збираєтеся в довший похід, обов’язково візьміть воду та миску для собаки.

У теплі дні вам також потрібно враховувати поверхню, по якій ви ходите. На сонці тротуар може легко нагрітися до небезпечно високих температур і обпалити лапи вашої собаки. Хороший тест – покласти руку або босу ногу на тротуар. Якщо ви не можете протримати його там 10 секунд, це означає, що земля занадто гаряча, щоб ваша собака по ній ходила. У такі дні вам просто потрібно буде ходити по траві чи землі. Крім того, ви можете придбати пінетки для вашої собаки, щоб служити захистом для ніг.

І ви, і ваша собака станете більш підготовленими, чим більше ви будете гуляти. Якщо ваша собака готова до цього, одного разу вони можуть стати чудовим другом для бігу!

2. Краще психічне здоров’я

Існує психологічна причина, чому так багато собак стають службовими тваринами для ветеранів і людей, які живуть з посттравматичним стресовим розладом: прогулянки з собакою можуть покращити настрій і зменшити симптоми депресії та тривоги, а дослідження показують, що проведення часу з собакою може зменшити вироблення гормону стресу. кортизол.

Для людей , які борються з депресією , мати собаку може повністю змінити ситуацію. Може бути важко мотивувати себе вийти з дому, якщо ви робите це самі. Ви можете відчувати фізичну втому як симптом депресії, і це може ускладнити виконання вправ, хоча дослідження показали, що регулярні фізичні вправи можуть бути потужним антидепресантом.

Але немає кращого мотиватора, ніж ваша собака дивиться на вас великими щенячими очима і благає вийти на прогулянку. Наявність собаки змушує вас виходити на вулицю, що починає довгий ланцюг позитивних наслідків для вашого психічного здоров’я. Фізична активність вивільняє в мозку ендорфіни, які заряджають вас енергією та створюють позитивні відчуття. Це зменшить стрес, підвищить настрій і збільшить розумову енергію. Крім того, щоденна рутина вигулу собаки може здорово відвернути увагу від негативних думок.

Суть полягає в тому, що турбота про іншу живу істоту може полегшити турботу про себе.

Собаки -компаньйони, які можуть бути друзями на прогулянці, також зменшують самотність. Вигулювання собаки часто може призвести до розмов з іншими власниками собак і допоможе вам підтримувати соціальні зв’язки з іншими.

Навіть якщо у вас немає собаки, все одно є багато способів провести час, вигулюючи її, щоб отримати ці переваги. Запитайте друга або члена сім’ї, чи можете ви повести їхнього собаку по сусідству, або пошукайте інші місця для волонтерства . Багато притулків для тварин покладаються на волонтерів, які вигулюють собак у своїх будках. Ви не тільки отримуєте ці переваги для свого психічного та фізичного здоров’я, ви також отримаєте поштовх від знання, що ви допомогли собакам, які цього потребують.

3. Поліпшення сну

Ви, мабуть, бачили, як ваша собака втрачала свідомість на підлозі, коли вони поверталися додому після довгої прогулянки або довгої гри — це тому, що фізичні вправи втомлюють! Вам може не знадобитися подрімати одразу після повернення додому, як вашій собаці, але дослідження показали, що регулярні фізичні вправи дійсно допомагають покращити кількість і якість сну.

Дорослим людям потрібно 7-9 годин сну на добу , але нещодавнє дослідження Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC) показало, що 1 з 3 дорослих не висипається. Позбавлення сну пов’язане з вищим ризиком розвитку таких захворювань, як ожиріння, діабет і високий кров’яний тиск.

Крім того, недосип може негативно вплинути на ваше психічне здоров’я. Якщо ви коли-небудь відчували дратівливість або не могли зосередитися після поганого сну, ви знаєте, про що ми говоримо. Не кажучи вже про фізичні наслідки, такі як головний біль, сухість, печіння в очах і втома. Може бути важко змусити себе займатися спортом, коли ти вже втомлений і виснажений недосипом. Ось де ваш пес! Він змусить вас подолати цей бар’єр і вийти на вулицю та розірвати згубне коло бездіяльності та поганого сну.

І вам не потрібно тренуватися для триатлону, щоб побачити ефект. Принаймні 30 хвилин легких або помірних фізичних вправ (які ви можете легко отримати, вигулюючи собаку) можуть допомогти вам досягти глибшого та спокійнішого сну .

Майте на увазі, що вправи надто близько до сну можуть ускладнити засинання. Навіть легка фізична активність тимчасово підвищує артеріальний тиск, підвищує температуру тіла та стимулює вашу нервову систему, що може ускладнити заспокоєння. Обмежте свої прогулянки денними годинами, і ви будете спати як дитина!

4. Зниження ризику серцево-судинних захворювань

Щоденна активність не тільки допомагає підтримувати ваш скелет і м’язову систему в ідеальному робочому стані, вона також допоможе підтримувати здоров’я серцево-судинної системи.

Ваша серцево-судинна система включає серце, кров, вени та артерії. Коли ваше серце не може ефективно перекачувати кров через ваше тіло або стикається з блокадою, можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям, зокрема високий кров’яний тиск , серцева недостатність та ішемічна хвороба серця.

Регулярні фізичні вправи знижують артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень у стані спокою, а також ризик розвитку серцево-судинних захворювань. CDC рекомендує дорослим приділяти принаймні 150 хвилин помірної фізичної активності на тиждень. Це означає трохи більше 20 хвилин вправ на день. З вашою собакою поруч з вами це може бути простим орієнтиром.

Для багатьох собак 20 хвилин на день недостатньо для активності — вам потрібно буде доповнити тривалішою прогулянкою, пробіжкою або часом на задньому дворі, щоб переконатися, що ваша собака отримує щоденну рекомендовану активність. Знову ж таки, це залежатиме від породи та віку вашої собаки. Завжди консультуйтеся зі своїм ветеринаром, щоб обговорити, скільки фізичних вправ ваша собака має отримувати на день.

Більше собак, ніж будь-коли раніше, страждають від таких проблем зі здоров’ям, як ожиріння, через поєднання перегодовування та обмеженої активності. Прогулянки – один із найкращих способів боротьби з цим. Щоденні прогулянки збережуть здоров’я не тільки вашого серця, але й вашої собаки.

На що ти чекаєш? Хапай поводок і виходь!