Йога, глибоко пов’язана з індійською культурою та духовністю, безсумнівно, є однією з найбільш здорових і популярних практик у всьому світі. Оскільки все більше людей розуміють переваги йоги в різних аспектах їхнього життя, від фітнесу до загального здоров’я кишківник, психіки та тіла, ми вирішили познайомити вас із нашою улюбленою стороною йоги як любителів краси — користь для шкіри! Ось п’ять асан, які слід практикувати регулярно, щоб досягти здорового, омолодженого блиску вашої шкіри.

 

1. Халасана (поза плуга)

 

У цій асані ваші ноги максимально наближені до землі над головою в положенні лежачи. Виконання трьох повторів цієї асани два рази на день доводить користь для досягнення сяючої шкіри. Ця поза покращує травлення та посилює кровообіг обличчя, сприяючи сяючій і здоровій шкірі.

 

 

2. Сарвангасана (поза стійки на плечах)

 

Ця асана включає в себе підняття ніг і тіла в позі лежачи, одночасно перекладаючи вагу на плечі. Ця поза допомагає покращити текстуру та якість вашої шкіри, сприяючи циркуляції крові на обличчі, отже, омолоджуючи клітини крові. Це також допомагає позбутися прищів, зморшок, тонких ліній і тьмяності. Ця асана порівняно складніша, але з належною практикою та керівництвом ви готові!

 

 

3. Триконасана (поза трикутника)

 

Ця асана у формі трикутника допомагає забезпечити більше кисню до шкіри, відкриваючи легені, грудну клітку та серце. Це, своєю чергою, допомагає вашій шкірі відчувати себе омолодженою, оживленою та надає їй здорового сяйва. Виконання цієї асани два рази на день забезпечує оптимальні результати протягом кількох тижнів!

 

 

4. Бхарадваджасана (поза розтягування тулуба)

 

Здоров’я кишечника має важливе значення для досягнення здорової та наживленої шкіри. Гарне травлення призводить до хорошого виведення AMA (неперетравленої їжі) з організму, що надає вам бездоганного сяйва. Ця асана зі скручуванням сидячи допомагає виводити токсини з органів, сприяючи здоров’ю вашої шкіри. Таке скручування хребта ідеально підходить для покращення травлення та зміцнення м’язів спини.

 

 

5. Бхуджангасана (поза кобри)

 

Відома в народі як поза кобри, ця асана сприяє правильному розкриттю серця й легенів, покращуючи дихання. Ця поза також сприяє кращому кровообігу, сприяючи виведенню вільних радикалів з організму. Виконання цієї пози допомагає боротися з передчасним старінням, акне, псоріазом і покращує загальний стан шкіри та здоров’я тіла.